REPORTAŻ

Film ma przewagę nad innymi środkami wyrazu ponieważ pozwala na ukazanie myśli, odczuć, emocji. Reportaż to nie tylko suche relacjonowanie faktów, ale również uchwycenie panującej w danym miejscu atmosfery. Jest to doskonała okazja do przedstawienia ludzi tworzących wydarzenie, rozmowa z nimi, dzielenie się ich spostrzeżeniami. Aby reportaż był wyjątkowy, często wzbogacamy go o komentarz zza kamery, muzykę oraz niekonwencjonalne przedstawienie ciągu wydarzeń.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla zespołu czy indywidualnego wykonawcy jest odpowiednio nakręcony klip promujący utwór. Zależy nam, aby ruchome obrazy, odzwierciedlały charakter i brzmienie muzyki. Chętnie przedstawimy również historię do wybranej muzyki, aby wzbogacić jej przekaz.

TELEDYSK

REKLAMA

Ofertę reklamową kierujemy do Klientów przygotowujących kampanie w Internecie, na portalach społecznościowych, w telewizji czy innych środkach masowego przekazu. Robimy wszystko, aby ukazać reklamowane produkty oraz usługi z ich jak najlepszej strony. W końcowej wersji filmu łączymy oczekiwania klienta jednocześnie wprowadzając kreatywne pomysły naszego zespołu.
Jeżeli chcesz zwiększyć rozpoznawalność wizerunku marki Twojej firmy, doskonałym sposobem aby to osiągnąć są filmy wizerunkowe. Prezentujemy w nich ogólny zarys firmy, ludzi, którzy ją tworzą oraz wartości jakimi się kieruje przedsiębiorstwo. Filmy wizerunkowe pomagają budować świadomość marki wśród potencjalnych klientów.

FILM
WIZERUNKOWY

FILM
PRODUKTOWY

W zwartej formie zaprezentujemy produkt przedstawiając jego największe zalety. Film produktowy to doskonała metoda dopełniająca działania marketingowe firmy. Zależy nam, aby perfekcyjnie zrealizować powierzone przez naszych Klientów zadanie. Dlatego zanim przystąpimy do montażu filmu produktowego, zapoznajemy się z filozofią firmy oraz szczegółowo ustalamy plan działania.
Filmy kręcone z drona to niepowtarzalna szansa na uchwycenie krajobrazu oraz zarejestrowanie wydarzeń z lotu ptaka. Cieszą się one popularnością ponieważ wzbogacają materiał filmowy o ujęcia z innej perspektywy. Posiadamy świadectwo kwalifikacji operatora drona UAVO (uprawnienia umożliwiające komercyjny lot bezzałogowym statkiem powietrznym).

WIDEO/FILM
Z DRONA

Menu